Serwis kotłów Viessmann w Warszawie i okolicach — okresowe przeglądy i usuwanie awarii

Serwis Piecy i Kotłów VIESSMANN

Serwis pieców i kotłów VIESSMANN

Grupa Viessmann działa na rynku od 1917 roku. Początkowo była małą, rodzinną firmą. Najwyższej jakości produkty i nowatorskie rozwiązania w dziedzinie ogrzewania umożliwiły jej stanie się jedną z wiodących marek na rynku międzynarodowym. Obecnie przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 11 000 pracowników i ma swoje biura w ponad siedemdziesięciu krajach. Urządzenia Viessmann są znane i doceniane na całym świecie, ze względu na swoje bardzo dobre parametry.

Systemy grzewcze, w tym również kotły tej marki Viessmann, są zaawansowane technologicznie, komfortowe w obsłudze i użytkowaniu, oszczędne i bezpieczne dla środowiska naturalnego. Na ten ostatni aspekt firma szczególnie zwraca uwagę w projekcie Efektywność Plus, który podkreśla odpowiedzialność społeczną za środowisko. To także urządzenia, które nie wymagają częstych napraw.

Z usług serwisu Viessmann należy korzystać przynajmniej raz do roku, aby przeprowadzić okresową kontrolę stanu urządzenia. Warto w tym celu wybierać autoryzowane punkty zapewniające pełen profesjonalizm, a także znajomość technologii budowy i działania konkretnego typu kotła. Wspieramy klientów korzystających z urządzenia tej marki służąc fachowymi usługami. Oprócz pracy z tymi urządzeniami działamy również jako serwis Buderus w Warszawie. Wysoka jakość pracy serwisu spowodowała, że zyskaliśmy rekomendację producenta, co oznacza, że działamy zgodnie z jego wymogami dotyczącymi konserwacji i naprawy urządzeń. Rekomendujemy tylko sprawdzone rozwiązania, które szybko przewracają sprawność instalacji. Konserwujemy i naprawiamy palniki oraz pozostałe podzespoły.

Naprawa kotłów i przegląd instalacji

Viessmann to producent solidnych, energooszczędnych i nowoczesnych produktów. Cieszą się one dużą popularnością wśród osób zakładających instalację grzewczą w budynkach. Wykonując u klientów prace serwisowe, dostrzegamy, że urządzenia te są energooszczędne i zaawansowane technologicznie. Kompleksowe systemy grzewcze mogą być sterowane przez aplikacje mobilne, które dają dostęp do obsługi i serwisowania urządzeń przez smartfony i tablety. Pracujemy na oryginalnych podzespołach, co gwarantuje skuteczne usunięcie każdej usterki.

Główne linie produktów, którymi zajmujemy się jako autoryzowany serwis Viessmann, to:

kotły gazowe kondensacyjne i konwencjonalne,

kotły olejowe kondensacyjne i konwencjonalne,

kolektory słoneczne płaskie i próżniowe,

pompy ciepła,

ogrzewanie podłogowe.

Envir Technology w Warszawie specjalizuje się w konserwacji i naprawach urządzeń grzewczych wiodących marek, do których zalicza się także marka Viessmann. Serwis urządzeń obejmuje okresowe przeglądy i konserwację przeprowadzane zgodnie z zaleceniami producenta. Zajmujemy się też wymianą wyeksploatowanych części i całych kotłów oraz usuwaniem poważniejszych awarii. Szukasz autoryzowanego serwisu Viessmann? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zapraszamy do korzystania z naszych usług także po zakończeniu sezonu grzewczego. Skontrolowanie stanu urządzenia pozwoli na szybkie wykrycie ewentualnych usterek, które powstały podczas okresu intensywnej eksploatacji.