Serwis Viessmann w Warszawie – konserwacja kotłów grzewczych

Serwis Piecy i Kotłów VIESSMANN

Grupa Viessmann działa na rynku od 1917 roku. Początkowo była małą, rodzinną firmą. Najwyższej jakości produkty i nowatorskie rozwiązania w dziedzinie ogrzewania umożliwiły jej stanie się jedną z wiodących marek na rynku międzynarodowym. Obecnie przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 11 000 pracowników i ma swoje biura w ponad siedemdziesięciu krajach. Urządzenia Viessmann są znane i doceniane na całym świecie, ze względu na swoje bardzo dobre parametry.

Systemy grzewcze, w tym również kotły Viessmann, są zaawansowane technologicznie, komfortowe w obsłudze i użytkowaniu, oszczędne i bezpieczne dla środowiska naturalnego. Na ten ostatni aspekt firma szczególnie zwraca uwagę w projekcie Efektywność Plus, który podkreśla odpowiedzialność społeczną za środowisko.

Instalacja i serwis Viessmann – oferta

Viessmann to producent solidnych, energooszczędnych i nowoczesnych produktów. Są to zaawansowane technologicznie rozwiązania, które spełniają wymogi i zapotrzebowanie nawet najbardziej wymagających klientów. Dodatkowo, użytkowników na każdym etapie zakupu i eksploatacji urządzenia, wspiera profesjonalny serwis Viessmann, który pomaga utrzymać pełną sprawność i jak najdłuższą żywotność kotłów, grzejników czy pomp ciepła. Kompleksowe systemy grzewcze mogą być sterowane również przez aplikacje mobilne, które dają dostęp do obsługi i serwisowania urządzeń przez smartfony i tablety.

Główne linie produktów, którymi zajmujemy się jako autoryzowany serwis Viessmann, to:

kotły gazowe kondensacyjne i konwencjonalne,

kotły olejowe kondensacyjne i konwencjonalne,

kolektory słoneczne płaskie i próżniowe,

pompy ciepła,

ogrzewanie podłogowe.

Envir Technology z siedzibą w Warszawie specjalizuje się w konserwacji i naprawach urządzeń grzewczych wiodących marek, do których zalicza się także marka Viessmann. Serwis urządzeń obejmuje okresowe przeglądy i konserwację przeprowadzane zgodnie z zaleceniami producenta. Zajmujemy się też wymianą wyeksploatowanych części i całych kotłów oraz usuwaniem poważniejszych awarii.