Viessmann – serwis urządzeń

Serwis Piecy i Kotłów VIESSMANN

Grupa Viessmann działa na rynku od 1917 roku. Początkowo była to mała, rodzinna firma. Z biegiem czasu stała się jedną z wiodących marek na rynku międzynarodowym. Obecnie zatrudnia ponad 11 000 pracowników i ma swoje biura w ponad siedemdziesięciu krajach.
Systemy grzewcze, w tym również kotły Viessmann, są bardzo zaawansowane technologicznie, komfortowe w obsłudze i użytkowaniu, oszczędne i bezpieczne dla środowiska naturalnego. Na ten ostatni aspekt firma szczególnie zwraca uwagę w projekcie Efektywność Plus, mówiącym o odpowiedzialności społecznej za środowisko.

Instalacja i serwis Viessmann – oferta

Viessmann to marka solidnych, energooszczędnych i nowoczesnych produktów. Są to zaawansowane technologicznie rozwiązania, które spełniają wymogi i zapotrzebowanie nawet najbardziej wymagającego rynku grzewczego. Dodatkowo ich użytkowników wspiera serwis Viessmann, który pomaga utrzymać ich pełną sprawność i jak najdłuższą żywotność. Kompleksowe systemy grzewcze mogą być sterowane również przez aplikacje mobilne, które dają dostęp do obsługi i serwisu urządzeń przez smartfony i tablety.
Główne linie instalowanych dla Państwa produktów, które obejmuje również nasz serwis Viessmann, to:
• kotły gazowe kondensacyjne i konwencjonalne,
• kotły olejowe kondensacyjne i konwencjonalne,
• kolektory słoneczne płaskie i próżniowe,
• pompy ciepła,
• grzejniki,
• ogrzewanie podłogowe.
Nasza firma specjalizuje się w konserwacji i naprawach urządzeń grzewczych, do których zalicza się też marka Viessmann. Serwis urządzeń obejmuje okresowe przeglądy i konserwację, zalecane przez producenta. Zajmujemy się też wymianą wyeksploatowanych części i całych kotłów oraz usuwaniem poważniejszych awarii.