Autoryzowany serwis Junkers – naprawa kotłów grzewczych

Serwis Kotłów Junkers

Junkers to marka z ponad stuletnią tradycją. Jest to producent gazowych urządzeń grzewczych, które wyróżniają się wysoką jakością, zastosowaniem zaawansowanej technologii i bardzo dobrą sprawnością. Szeroka gama różnorodnych systemów grzewczych oraz łatwy dostęp do serwisów Junkers pozwoli znaleźć rozwiązanie dopasowane do każdych, nawet najbardziej wymagających potrzeb. Kotły Junkers cieszą się powodzeniem od wielu dziesięcioleci, co wynika z ich doskonałych parametrów oraz intuicyjnej obsługi. Są wykorzystywane nie tylko w budownictwie jednorodzinnym, ale również w zbiorowym, w którym nie podłączono instalacji grzewczej z dostępem do sieci miejskiej.

Odpowiedzią Junkers na zmieniające się zapotrzebowanie w dziedzinie ogrzewania budynków są urządzenia dbające o najwyższy poziom ekologii i coraz bardziej energooszczędne. Zastosowanie w systemach nowoczesnych technologii pozwala uzyskać niskie koszty użytkowania oraz zminimalizować ilość szkodliwych substancji przedostających się do środowiska. Producent dba nie tylko o najwyższą jakość tworzonych rozwiązań, ale także o komfort klientów związany z naprawą i konserwacją urządzeń. Do dyspozycji użytkowników są autoryzowane serwisy Junkers. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców, firma proponuje także właścicielom kotłów grzewczych aplikację mobilną JunkersHome, która pozwala na sterowanie domowymi systemami grzewczymi za pomocą tabletu lub smartfona.

Autoryzowany serwis Junkers – oferta Envir Technology

Działając jako autoryzowany serwis Junkers w Warszawie, doskonale znamy technologię produkcji i rozwiązania konstrukcyjne tej marki. Zajmujemy się profesjonalną naprawą Junkers oraz instalujemy i serwisujemy produkty takie jak:

kotły gazowe kondensacyjne i konwencjonalne,

podgrzewacze przepływowe wody,

płaskie kolektory słoneczne,

pompy ciepła,

zasobniki,

regulatory.

Serwis Junkers tworzy zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy dysponują wiedzą i umiejętnościami w dziedzinie konserwacji oraz napraw Junkers. Możesz nam zlecić przegląd nie tylko kotłów grzewczych, ale również innych urządzeń tej marki. Dzięki specjalistycznym szkoleniom serwisanci znają każdy detal systemów grzewczych oraz wiedzą, jak skutecznie usuwać problemy, aby przywrócić pełną sprawność kotłów, pomp ciepła czy regulatorów. Serwis Junkers w Warszawie zajmuje się też okresowymi przeglądami technicznymi i konserwacją oraz przygotowaniem urządzeń do nowego sezonu grzewczego.