Junkers – serwis w Warszawie

Serwis Kotłów Junkers

Junkers to marka z ponad stuletnią tradycją. Jest to producent gazowych urządzeń grzewczych. Produkty tej firmy wyróżniają się wysoką jakością, zastosowaniem zaawansowanej technologii i bardzo dobrą sprawnością. Szeroka gama systemów grzewczych pozwoli znaleźć odpowiednie rozwiązanie do każdych, nawet najbardziej wymagających potrzeb. Kotły Junkers cieszą się powodzeniem od wielu dziesięcioleci, wykorzystywane nie tylko w budownictwie jednorodzinnym, ale również w zbiorowym, w którym nie podłączono instalacji grzewczej z dostępem do sieci miejskiej.

Odpowiedzią Junkers na zapotrzebowanie i zmienność rynku w dziedzinie grzewczej są produkty ekologiczne i coraz bardziej energooszczędne. Ma to ogromy wpływ na efektywność systemów i ich niskie koszty użytkowania. Dodatkowo do dyspozycji klientów jest profesjonalny serwis Junkers. Firma proponuje też użytkownikom swoich urządzeń aplikację mobilną JunkuersHome, która pozwala na sterowanie domowymi systemami grzewczymi za pomocą tabletu lub smartfona.

Autoryzowany serwis Junkers – nasza oferta

Działając jako autoryzowany serwis Junkers w Warszawie, doskonale znamy technologię produkcji i rozwiązania konstrukcyjne tej marki. Instalujemy i serwisujemy produkty takie jak:
• kotły gazowe kondensacyjne i konwencjonalne,
• podgrzewacze przepływowe wody,
• płaskie kolektory słoneczne,
• pompy ciepła,
• zasobniki,
• regulatory.

Serwis Junkers tworzy zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy dysponują wiedzą i umiejętnościami w dziedzinie konserwacji oraz napraw kotłów i innych urządzeń tej marki. Dzięki specjalistycznym szkoleniom znają każdy najmniejszy detal oraz wiedzą, jak skutecznie usuwać problemy, aby przywrócić pełną sprawność kotłów, pomp ciepła czy regulatorów Junkers. Serwis w Warszawie zajmuje się też okresowymi przeglądami technicznymi i konserwacją oraz przygotowaniem do nowego sezonu grzewczego.