Autoryzowany serwis Junkersa — wsparcie działania urządzeń popularnej marki

Kotły Junkers są jednymi z najczęściej instalowanych urządzeń. Jeśli i Ty jesteś właścicielem takiego sprzętu i poszukujesz kogoś, kto wykona serwis lub naprawi instalację, skontaktuj się nami. Działając jako autoryzowany serwis Junkers w Warszawie i okolicy, doskonale znamy produkty tej marki. Profesjonalne podejście i fachowa wiedza zagwarantują Ci, że całość prac zostanie przeprowadzona w sposób, w jaki przewidział wytwórca kotła.

Unikamy stosowania niesprawdzonych rozwiązań oraz części zamiennych niskiej jakości, które mogą przyczynić się do pogłębienia usterki, a tym samym narazić Cię na spore koszty. Współpracując z nami, masz gwarancję, że gdy zajmiemy się Twoim kotłem lub pompą ciepła szybko będziesz mógł korzystać z nich jak dawniej. Właściwa konserwacja i wykonywanie regularnych przeglądów przed rozpoczęciem sezonu grzewczego to pewność, że urządzenie przez wiele lat zachowa swoją funkcjonalność. Zatrudniani przez nas specjaliści dzięki udziałowi w szkoleniach znają każdy detal systemów grzewczych oraz wiedzą, jak skutecznie usuwać problemy, aby przywrócić pełną sprawność kotłów.

Popularne problemy użytkowników kotłów gazowych Junkers

Naprawa Junkersów to zadanie, którym zajmujemy się od lat. Działamy na terenie Warszawy, a także pomagamy klientom z okolicznych miejscowości. Potrafimy bezbłędnie rozpoznać i poradzić sobie z większością najczęściej występujących usterek. Zdajemy sobie sprawę, że awaria kotła gazowego, zwłaszcza w szczycie sezonu grzewczego, jest bardzo kłopotliwa dla właściciela. Dlatego też naprawę kotłów Junkers przeprowadzamy najszybciej jak to możliwe. Dzięki temu przerwa w dostawie ciepła, a często też ciepłej wody, nie potrwa długo, więc komfort domowników zostanie przywrócony błyskawicznie. Najczęstszym powodem usterek kotłów Junkers jest niedrożność filtra gazowego, zapowietrzenie instalacji, odcięcie zasilania elektrycznego czy zablokowany zawór zasilający. Mogą one być powodem ograniczenia pracy urządzenia, jego zmniejszonej wydajności bądź kompletnego zatrzymania. Wszystkie te awarie nasz serwis Junkersa naprawi profesjonalnie, solidnie oraz w krótkim czasie. Poradzimy sobie również z problemem zużycia części i wieloma innymi niespodziewanymi problemami.

 

Serwis Kotłów Junkers

Serwis Junkers – kotły i piece

Junkers to marka z ponad stuletnią tradycją. Jest to producent gazowych urządzeń grzewczych, które wyróżniają się wysoką jakością, zastosowaniem zaawansowanej technologii i bardzo dobrą sprawnością. Szeroka gama różnorodnych systemów grzewczych oraz łatwy dostęp do serwisów Junkers pozwoli znaleźć rozwiązanie dopasowane do każdych, nawet najbardziej wymagających potrzeb. Kotły Junkers cieszą się powodzeniem od wielu dziesięcioleci, co wynika z ich doskonałych parametrów oraz intuicyjnej obsługi. Są wykorzystywane nie tylko w budownictwie jednorodzinnym, ale również w zbiorowym, w którym nie podłączono instalacji grzewczej z dostępem do sieci miejskiej.

Odpowiedzią firmy Junkers na zmieniające się zapotrzebowanie w dziedzinie ogrzewania budynków są urządzenia dbające o najwyższy poziom ekologii i coraz bardziej energooszczędne. Zastosowanie w systemach nowoczesnych technologii pozwala uzyskać niskie koszty użytkowania oraz zminimalizować ilość szkodliwych substancji przedostających się do środowiska. Producent dba nie tylko o najwyższą jakość tworzonych rozwiązań, ale także o komfort klientów związany z naprawą i konserwacją urządzeń. Do dyspozycji użytkowników są autoryzowane serwisy Junkers. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców, firma proponuje także właścicielom kotłów grzewczych aplikację mobilną JunkersHome, która pozwala na sterowanie domowymi systemami grzewczymi za pomocą tabletu lub smartfona.