Serwis Buderus – autoryzowane naprawy urządzeń grzewczych

Serwis Piecy i Kotłów Buderus

Buderus to marka grupy Bosch Thermotechnik GmbH. Jest to największy producent urządzeń grzewczych w Europie. W jego ofercie znajdują się systemy o mocy od 2,5 kW do 1,85 MW. Bogata gama różnorodnych produktów gwarantuje możliwość dobrania odpowiedniego sprzętu dla każdego domu, Kotły firmy Buderus idealnie sprawdzą się zarówno jako pierwsza instalacja, jak również zamiennik już wyeksploatowanego urządzenia. Jest to marka znana i ceniona przez użytkowników na całym świecie ze względu na swoją niezawodność i doskonałe parametry techniczne. Producent zaleca konserwowanie urządzeń w autoryzowanych serwisach Buderus.

Buderus to marka zapewniająca wykorzystanie najlepszych technologii i wysokiej jakości poszczególnych części systemów grzewczych. Firma została założona w 1731 roku, czyli jest obecna na rynku od ponad 280 lat. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i najnowszym procesom technologicznym, a także zaangażowaniu całej ekipy inżynierów produkty tej marki spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Są też efektywne i odznaczają się wysoką sprawnością.

Serwis urządzeń Buderus – konserwacja i naprawa urządzeń

Envir Technology zapewnia dostęp do szerokiej gamy produktów i oraz profesjonalny serwis Buderus w Warszawie, w ramach którego naprawiamy i konserwujemy:

kotły gazowe kondensacyjne i konwencjonalne,

kotły olejowe kondensacyjne i konwencjonalne,

kolektory i podgrzewacze solarne,

pompy ciepła powietrzne, gruntowe i do ciepłej wody,

Nasza firma działa jako autoryzowany serwis Buderus. Jesteśmy specjalistami od urządzeń tej marki, dlatego każda naprawa czy konserwacja są bezwzględnie realizowane zgodnie z założeniami i zaleceniami producenta. Dzięki temu masz gwarancję, że Twój kocioł będzie serwisowany w pełni profesjonalnie. Dysponujemy oryginalnymi częściami zamiennymi, dzięki którym działamy fachowo i skutecznie. Doskonale znamy zastosowane technologie i funkcjonowanie kotłów, kolektorów czy pomp ciepła firmy Buderus. Serwis, który oferujemy, obejmuje zarówno okresową konserwację, jak i usuwanie awarii, drobnych usterek czy wymianę urządzeń na nowe.