Buderus – serwis w Warszawie

Serwis Piecy i Kotłów Buderus

Buderus to marka grupy Bosch Thermotechnik GmbH. Jest to największy producent urządzeń grzewczych w Europie. W jego ofercie znajdują się systemy o mocy od 2,5kW do 1,85MW. Bogata gama różnorodnych produktów gwarantuje możliwość dobrania odpowiedniego sprzętu dla każdego domu, zarówno jako pierwszą instalacje, jak i również wymianę już wyeksploatowanego urządzenia. Kotły Buderus są obecnie bardzo popularne jako element instalacji grzewczych budynków mieszkalnych.

Zmiana kolejności akapitów

Buderus to marka zapewniająca wykorzystanie najlepszych technologii i wysokiej jakości poszczególnych części systemów grzewczych. Firma została założona w 1731 roku, czyli jest obecna na rynku od ponad 280 lat. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i najnowszym procesom technologicznym, a także zaangażowaniu całej ekipy inżynierów produkty tej marki spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Są też efektywne i odznaczają się wysoką sprawnością.

Serwis Budreus – konserwacja i naprawa urządzeń

Zapewniamy Państwu dostęp do produktów i oraz serwis Buderus, w którego ramach naprawiamy i konserwujemy:
• kotły gazowe kondensacyjne i konwencjonalne,
• kotły olejowe kondensacyjne i konwencjonalne,
• kolektory i podgrzewacze solarne,
• pompy ciepła powietrzne, gruntowe i do ciepłej wody,
• grzejniki.

Nasza firma działa jako autoryzowany serwis Buderus. Jesteśmy specjalistami od urządzeń tej marki. Dlatego każda naprawa czy konserwacja są realizowane zgodnie z założeniami i zaleceniami producenta. Dysponujemy oryginalnymi częściami zamiennymi, dzięki którym działamy skutecznie. Doskonale znamy zastosowane technologie i funkcjonowanie kotłów, kolektorów czy pomp ciepła firmy Budreus. Serwis, który oferujemy, obejmuje zarówno okresową konserwację, jak i usuwanie awarii, drobnych usterek czy wymianę urządzeń na nowe.