Autoryzowany Serwis Buderus – naprawy urządzeń grzewczych

Serwis Piecy i Kotłów Buderus

Piece i kotły

Buderus to marka należąca do grupy Bosch Thermotechnik GmbH. Jest to największy producent urządzeń grzewczych w Europie. W jego ofercie znajdują się systemy o mocy od 2,5 kW do 1,85 MW. Bogata gama różnorodnych produktów gwarantuje możliwość dobrania odpowiedniego sprzętu dla każdego domu, Kotły firmy Buderus idealnie sprawdzą się zarówno jako pierwsza instalacja, jak i zamiennik już wyeksploatowanego urządzenia. Jest to marka znana i ceniona przez użytkowników na całym świecie ze względu na swoją niezawodność i doskonałe parametry techniczne. Producent zaleca konserwowanie urządzeń w autoryzowanych serwisach Buderus. Jedynie wtedy użytkownik ma gwarancję, że naprawa zostanie przeprowadzona zgodnie z zaleceniami wytwórcy, a co za tym idzie, zapewni prawidłowe funkcjonowanie kotła Buderus przez wiele lat.

Duże znaczenie ma też rodzaj części zamiennych wykorzystanych podczas usuwania usterki. Te rekomendowane przez producenta są w pełni kompatybilne z danym modelem urządzenia. Stosowanie zamienników pochodzących z niesprawdzonego źródła może sprawić, że serwisowanie nie przyniesie oczekiwanego skutku, a wręcz może pogłębić istniejące nieprawidłowości. Dlatego wybierając serwis Buderus należący do sieci autoryzowanych zakładów, dbasz o swoje urządzenie w prawidłowy sposób i nie narażasz się na niepotrzebne, dodatkowe koszty.

Buderus to marka zapewniająca wykorzystanie najlepszych technologii i wysokiej jakości poszczególnych części systemów grzewczych. Firma została założona w 1731 roku, czyli jest obecna na rynku od ponad 280 lat. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i najnowszym procesom technologicznym, a także zaangażowaniu całego grona inżynierów produkty tej marki spełniają najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Są też efektywne i odznaczają się wysoką sprawnością.

Serwis urządzeń Buderus – konserwacja i naprawa urządzeń

Envir Technology zapewnia dostęp do szerokiej gamy produktów oraz profesjonalny serwis Buderus w Warszawie, w ramach którego naprawiamy i konserwujemy:

kotły gazowe kondensacyjne i konwencjonalne,

kotły olejowe kondensacyjne i konwencjonalne,

kolektory i podgrzewacze solarne,

pompy ciepła powietrzne, gruntowe i do ciepłej wody.

Nasza firma działa jako autoryzowany serwis Buderus. Jesteśmy specjalistami od urządzeń tej marki, dlatego każda naprawa czy konserwacja są bezwzględnie realizowane zgodnie z założeniami i zaleceniami producenta. Dzięki temu masz gwarancję, że Twój kocioł będzie serwisowany w pełni profesjonalnie. Dysponujemy oryginalnymi częściami zamiennymi, dzięki którym działamy fachowo i skutecznie. Doskonale znamy zastosowane technologie i funkcjonowanie kotłów, kolektorów czy pomp ciepła firmy Buderus. Serwis, który oferujemy, obejmuje zarówno okresową konserwację, jak i usuwanie awarii, drobnych usterek czy wymianę urządzeń na nowe.

Jeśli szukasz serwisu Buderus, który zapewnia prowadzenie konserwacji zgodnie z zaleceniami producenta, zachęcamy do kontaktu. Działamy w branży urządzeń grzewczych już od wielu lat, co przekłada się na najwyższy stopień profesjonalizmu i bogatą wiedzę specjalistyczną każdego z naszych pracowników. Zapraszamy szczególnie po sezonie grzewczym – gwarantujemy wtedy szybkie terminy wykonania usługi.