Urządzenia

System grzewczy ma na celu zapewnienie niezbędnej ilości ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz komfortu cieplnego. Urządzenia, jakie zdecydujemy się zamontować w naszym domu, są bardzo istotnym elementem, który ma ogromny wpływ na późniejsze koszty eksploatacji ? mogą one stanowić nawet 80% wydatków przeciętnej rodziny (w rozliczeniu rocznym). W przypadku nowych inwestycji warto więc profesjonalnie zaprojektować cały system jeszcze przed rozpoczęciem prac budowlanych.
Nowoczesne systemy grzewcze cechują się energooszczędnością, wysoką sprawnością, niskimi kosztami eksploatacji i w dodatku dbają o środowisko naturalne. Niezwykle ważne jest, aby odpowiednio dobrać wszystkie elementy systemu do indywidualnych potrzeb użytkownika i warunków atmosferycznych w danym rejonie ? zaczynając od wyboru techniki spalania, poprzez regulację i automatykę, aż do budowy źródła ciepła. Dynamiczny rozwój technologii i coraz szersza wiedza techniczna, pozwala na ciągłe ulepszanie oferowanych rozwiązań przez wiodące na rynku firmy ? co przekłada się na większą sprawność całych systemów ? a co za tym idzie ? obniżenie kosztów jego użytkowania.
Ze względu na dynamiczny rozwój technologii i ciągły rozwój rynku systemów grzewczych ? nasi specjaliści stale się szkolą i pogłębiają swoją wiedzę. Dzięki temu ? jesteśmy w stanie dobrać dla Państwa najlepsze dostępne na rynku rozwiązania.