Co wyróżnia na tle konkurencji kotły gazowe Viessmann?

kocioł gazowy

Jakość znana na całym świecie, precyzja wykonania urządzeń, nieustanny rozwój innowacyjnych  technologii usprawniających użytkowanie. To wszystko cechuje firmę Viessmann, producenta systemów ogrzewania, urządzeń pozyskiwania energii, uzdatniania wody i wentylacji dla domów oraz odbiorców przemysłowych.  Nie warto oszczędzać na tak kluczowych produktach – zwłaszcza że firma oferuje szeroki wybór rozwiązań, wysokiej jakości usługi serwisowe i długie okresy gwarancji. Viesmann to uznany producent i lider rynku, który dostarcza użytkownikom komfort eksploatacji i najwyższą jakość od wielu lat.

Ponad 100 lat doświadczenia

Grupa Viessmann powstała w 1917 roku w Niemczech. Z początku mała, rodzinna działalność, przez lata stała się liderem rynku techniki grzewczej. Świat i gospodarka się zmieniały, zmieniała się także firma – od małego warsztatu produkującego proste kotły żeliwne, Viessmann przeszedł transformację, stając się globalną korporacją, która jest innowatorem w dziedzinie techniki cieplnej i grzewczej, liderem rynku dbającego o zróżnicowany rozwój, społeczną odpowiedzialność biznesu i ekologiczne rozwiązania. Firma obecnie zatrudnia ponad 10000 pracowników w niemal 70 krajach na świecie. Odbiorcy prywatni, jak i przemysłowi przekonali się, że akcesoria, kolektory słoneczne, pompy ciepła i kotły Viessmann są niezawodne, nowoczesne, ekonomiczne i ekologiczne. Niemieckie przedsiębiorstwo produkuje:

  • kotły gazowe kondensacyjne i konwencjonalne,
  • kotły olejowe kondensacyjne i konwencjonalne,
  • kolektory słoneczne płaskie i próżniowe,
  • pompy ciepła,
  • ogrzewanie podłogowe.

Viessmann nieustannie rozwija swoją działalność, oferując systemy wentylacyjne, rozwiązania chłodnicze, stacje uzdatniania wody, automatykę domową – panele sterowania i aplikacje – tworzącą inteligentny dom, który jest nisko-emisyjny, przyjazny środowisku  i w pełni zautomatyzowany.

Serwis, przeglądy i eksploatacja

Wydawać by się mogło, że produkty niemieckiej firmy są kosztowne – płaci się jednak za jakość, a kupno produktu to inwestycja na przyszłość: w niezawodność, profesjonalny serwis i łatwość obsługi. Ogrzewanie, systemy przemysłowe, automatyka i akcesoria firmy polecane są przez wielu specjalistów jak i zadowolonych użytkowników. Jako producent kluczowych elementów infrastruktury domowej czy firmowej, przedsiębiorstwo dba również o to, by w razie ewentualnych awarii czy problemów z eksploatacją, wszystko odbywało się szybko i bezproblemowo. Dlatego serwis Viessmann, prowadzony przez autoryzowanych sprzedawców, również stoi na najwyższym poziomie. Firma dba o atesty, certyfikaty i szkolenia podwykonawców, oferując jasne i przejrzyste zasady współpracy. Prace naprawcze, procesy konserwacji czy przeglądy, wykonywane są według ścisłych wytycznych. Kupując produkty firmy Viesmann, płaci się nie tylko za wiodącą technologię, ale i długi okres użytkowania, łatwość eksploatacji, pełne usługi gwarancyjne, a także komfort oraz wygodę.